evropea.com - ФОРУМ ЗА ОТСЛАБВАНЕ. ДИЕТА НА ДЮКАН. ЗАПОЗНАЙТЕ СЕ С ОТЛИЧНИЦИТЕ НА ДЮКАН
Октомври 01, 2014, 11:16:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

ПОЗДРАВИТЕЛНИ КАРТИЧКИ

Заглавна Страница   Forum   Помощ Търси Вход Регистрирай  
* evropea.com

Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

* Следвайте ни във Фейсбук

* Последни посетители
Dot Online Guests : 4
Dot Online Users : 1
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 5
Dot Online Users :  
Потребител Estella_k

Рекламите

* ПОДРОБНОСТИ ОТ ДИЕТАТА НА ДЮКАН

* АКО СЛАБЕЕНЕТО СПРЕ, ДЮКАН ВИ СЪВЕТВА

* ИСТОРИЯ НА ДИЕТАТА НА ДЮКАН

* БЕЛТЪЧЕН ЧЕТВЪРТЪК

* Спонсорирана връзка

Реклама

Спонсорирани връзки

Анкета
Въпрос: Какво мислите за диетата на Пиер Дюкан?
Харесвам я, помогна ми да отслабна   
Сега я започвам и още нямам резултат
Само чух за нея
Притеснявам се да я започна
На диети не вярвам

Страници: 1 ... 910 911 [912] 913 914 ... 1720
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетата на д-р Пиер Дюкан. Как се справяте с отслабването?  (Прочетена 1040016 пъти)
vikitori80
Hero Member
Публикации: 1129

Профил
« Отговор #13665 -: Май 14, 2012, 08:43:31 »

Добро утро адашче - наспинка ли се? Целувчица
 Успешна и отслабваща седмица на всички вас!
 Стискайте палци, че днес е третата матура от 10,30 по Човек и природа.
 А аз се захващам със задачки - ЧАО и до скоро писане. Намигване Намигване Намигване
Активен

cvetunq
Newbie
*
Публикации: 13

Профил Ел. поща
« Отговор #13666 -: Май 14, 2012, 08:50:49 »

Привет от мен след една дълга пауза,но не бях в страната и от обикаляне не съм влизала в нета.
Прочетох постовете, на бързо Завърти очи ,браво Завърти очи за  минусите на мацките, при мен има застой,даже д не казвам,че за няколкото дни там съм качила 2кг, а не мога да си обясня защо,при условие ,че цял ден вървяхме пеш.вярно ,че ядох кисело мляко което приличаше на крем,но чак пък да не сваля, незнам отчаях се,бях на косъм да се откажа.Сега вече като се върнах ,пак съм 5 дни на протеини и дано да ги сваля,че ужаса е голям.Тъжен
Ето оплаках се, сега отивам да се приготвям за работа.Довечера повече
Вики, успех на матурите.
Хубав ден
Активен
mimeto713
Гост
« Отговор #13667 -: Май 14, 2012, 09:31:42 »

Dobro utro i ot men,nikakvo razvitie pri men Нерешителен Нерешителен Нерешителен Нерешителен :-\qvno veroqtno zadarjam zakovala sam vtori den sam 53,500 i ne mardam xem bqx 3 dni na P.Ot dnes sam na PZ,taka 4e nqma izgledi da svalqm  prez tezi 3 dni....no kakvo da se pravi 6te se poma4a o6te malko pak da vidim.ima go kato variant i da nemoga da svalq pove4e neznam....no mi se iska6e da sam m/u 52 i 53kg....no moje i samo da mi se iska.Cvetunq ne se ot4aivai gore glavata 6te svali6 nqma na4in,Zizik napravo ti zavidqx,makar 4e si imam vka6ti takova kat4e no ne e kato tam sas sigurnost.Vikitori stiskam palci zaedno s teb,Clever pri teb kakvo novo
Активен
mimeto713
Гост
« Отговор #13668 -: Май 14, 2012, 12:37:41 »

Da vi kaja kvo si sgotvix za obqd,nali dnes sam na PZ i malko raznoobrazie 4e mi pisna edno i sa6to da qm tezi dni.Napravix si tele6ko mesce s zelen4uci-zadu6eno na furna,mmmmmmmmmm kak xubavo miri6e ve4e  mi se xapva pak toku-6to go izvadix ot furnata,tova mislq da obqdvam s edna salatka 4e kak sam zajadnqla za zelen4uci prosto ne e istina...znam 4e utre kantara 6te e nagore ama pak nqma da se merq samo da me drazni tezi dni
Активен
clever
Hero Member
Публикации: 534

Профил
« Отговор #13669 -: Май 14, 2012, 12:50:30 »

Добър ден и от мен !  Целувчица
Адаш,наспах се горе-долу  Ухилен Само дето почивните дни се будя рано- 6/7 часа,а през седмицата мога да си спя и повече..но сега съм добре,мерси  Целувчица
При мен нищо ново,чувствам се страхотно,не се меря,въобще животът е хубав  Ухилен Преди като свалях се мерех 2-3 пъти в месеца,карах 5/5 и след 5 П тогава се качвах на кантара и винаги с големи минуси,които ме стимулираха.Според мен тези + ,които се получават само демотивират човек и го отклоняват от целта,поне при мен е така.Щом човек е напълно режимен няма начин да не сваля..  Усмивчица
Активен
clever
Hero Member

Профил
« Отговор #13670 -: Май 14, 2012, 12:54:30 »

А още нещо,Адаш ,много хубаво,че имаш амбиции за детето..има още много време,но наистина това е вариантът.Аз също мисля да отида в Германия да уча,поне плановете ми са такива за сега..ще видим за една година може и друг акъл да ми дойде  Ухилен но в България определено няма възможност за реализация на младите,или ако има,тя е само чрез връзки.  Млъкнал
Миме,хубав обяд,да ти е вкусно  Целувчица И не ги мисли тези грамчета,изкарай си още седмица във втора,като редуваш П и ПЗ,премери се след П ден и ще видиш,че дори може и под 53 да си  Целувчица Целувчица
Активен
clever
Hero Member

Профил
« Отговор #13671 -: Май 14, 2012, 12:57:54 »

Цветуня,този плюс може да е задържана вода  Завърти очи Какво хапваше тези дни  ? Направи си няколко П/ПЗ дни и виж дали има раздвижване  Целувчица Но не се отчайвай,идва лято,а щом си и режимна,значи всичко е наред и сваляш  Намигване СПОКО  Ухилен Целувчица
Активен
mimeto713
Гост
« Отговор #13672 -: Май 14, 2012, 01:06:56 »

Mersi Clever za preporakata,taka i mislq da naprava maksimum o6te 2 sedmici v vtora i se xvarllqm smelo v treta pak da vidim....svalqm opredeleno de ,6toto vsi4ko mi e 6iroko ama na kantara ne mu li4i osobenno.Tova e 4e az nemoga da izdarja mnogo vreme da ne se merq,to me 4ovarka otvatre.Adopredi nqkolko meseca nqmax kantar i mi be6e po dobre,za6toto se merex pri ena priqtelna na 2-3 sedmici vednaj i minusite bqxa neveroqtni,a sega kato sam vseki den to e normalno kantara po4ti da ne marda rqzko i taka i stimula mi e po malak.
Активен
Корни
Hero Member
Публикации: 1197

Профил
« Отговор #13673 -: Май 14, 2012, 01:57:06 »

ААААААААААА пак се минах приготвих си обяда твърде рано и сега ухаеееееееее и стомаха стържееееееееееееееее.Големи жеги тука ще изпукаме направо . Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен
Активен

http://korni68.snimka.bg/experiment/predi-i-sled-rejim-t-na-dyukan.474755                                                      
Корни
Hero Member

Профил
« Отговор #13674 -: Май 14, 2012, 01:59:16 »

БЕЗ ДУМИ
Активен

clever
Hero Member

Профил
« Отговор #13675 -: Май 14, 2012, 02:04:11 »

АХАХАХАХАХАХАХАХАХА Корнииииииииииииииииииииииииии ти ме разбиваш направо  Ухилен Ухилен Ухилен
Не стига,че са ОГРОМНИ ами сега и са два тиганите !!  Ухилен
А тези риби..май са шарани,а ? Ъ? Ако не бяха толкова мазни,някаква друга риба направо бихме си я хапнали за режима  Плезещ се аз много обичам риба  Смотан
Ти сега какво си сготви за обяд ? И не е рано,и аз още не съм яла,но след малко отивам  Намигване Как си ти иначе,освен че ти е много горещо  Ухилен супер даже,аз обичам да ми е топло,а и така пиеш повече вода  Намигване При нас в Бг тази седмица го дават студено и да вали,но пък събота и неделя пак ще е топличко  Шокиран Ухилен Направо си е лято вече,ходи ми се на плааааааааааж  Ядосан Плезещ се
Активен
mimeto713
Гост
« Отговор #13676 -: Май 14, 2012, 02:22:11 »

Az sega takmo se naxranix uspax mal4o i sega da si po4ina,dokato ne e ureval sled malko Ухилен Ухилен Ухилен Korni tiq tigani sa dobri za men,kato se rodi nqkoi pat praseto v men, tiganite na pomo6t....ox tuk pak e takav stud 4e,napravo mi pisna ve4e
Активен
vikitori80
Hero Member
Публикации: 1129

Профил
« Отговор #13677 -: Май 14, 2012, 07:22:59 »

Имаме само една грешка на матурата УРАААААА! Утре за последно. Днес съм на 200гр. кис мляко с трици, 5 белтъка, 1 айрян, 2 кафета и сега пилето ми се пече за вечеря. Дано най накрая утре има минус.
Ууууу голям студ тука. Искам си топлото времеееее.
А ,Корни страшни тиганиии Шокиран Шокиран Шокиран, а смей да не си режимен Засрамен
 Цветуня не се кахъри, важното е че си се разходила и си видяла свят, а те килограмите ще паднат няма как, само бъди стриктна и пак ще говорим Целувчица
 Миме ще го свалиш този кг. толкова много си свалила, че на този ли ще се дадеш (няма начин)
Какви вкуснотийки си готвите я бързо подробности  Ухилен Ухилен Ухилен
Активен

zizik
Hero Member
Публикации: 1124

Профил Ел. поща
« Отговор #13678 -: Май 14, 2012, 07:35:53 »

Вчера преядох днес почти съм без апетит затова пък ми се ядат само боклуци ( нещо сладко например ) Ухилен, И тук е страшна жега днес бе поне 30 градуса, аз пък хич не обичам топлото  Ядосан, незнам как ще се кара това лято , и на плаж не обичам да ходя....И цикъла ми още го няма незнам какво става... То вярно 4е февруари и март ми доиде 3 пъти ... сега кога ще ми доиде пак , и вечер едни горещи вълни ме налитат и едни нерви ....направо да лудне човек , всичко ми стяга от всякъде....Оплаках се ... но така ме карат днес....След малко смятам да изляза и да си купя плодове и зеленчуци , маи ще съм на това тази вече4..vikitori80  браво на синчето  Целувчица.mimeto713  и аз така се мъ4их в края на втора около месец и скочих в трета .clever права си за кантара и аз вече съм казала веднъж седмично еее то аман от стрес вече... Не ни стига другото че и Кантара да търпим  Ухилен.cvetunq  споко понякога падат сантиметри така че бъди си режимна и смело напред.
Активен

http://zizik.snimka.bg/daily/moq-pyt-kym-otslabvaneto.556177

На4ало-26.08.2010- 108кг

Начало 3та фаза  3.02.2011- 76кг
Корни
Hero Member

Профил
« Отговор #13679 -: Май 14, 2012, 08:34:30 »

Мазните риби се препоръчват от Дюкан така,че може да си ги хапваме без значение колко са мазни.
Активен

Страници: 1 ... 910 911 [912] 913 914 ... 1720
  Изпечатай  

Отиди на:  

Сподели във Facebook
Споделете

Рекламата